This page is English only.
Last update at

Lunatic Moon Convention 48th
RESERVED PLAYER LIST


 No.  Name                      Team                    Accept     
  1   Sugaya Hironobu           Final Forturn           17-Mar-2000
  2   Sugimoto Shigeki          Final Forturn           19-Mar-2000
  3   Tano Shinya               Final Forturn           21-Mar-2000
  4   Yamada Shintaro           Team Dream              21-Mar-2000
  5   Seko Hiroyuki                                     22-Mar-2000
  6   Yamada Takahiro                                   22-Mar-2000
  7   Suematsu Takayuki                                 24-Mar-2000
  8   Yamanaka Kazuaki                                  24-Mar-2000
  9   Mori Takeshi                                      25-Mar-2000
 10   Hayashi Toru              Yopparai-Tai            25-Mar-2000
 11   Deumi Hiroshi                                     25-Mar-2000
 12   Kikuchi Toshiya                                   25-Mar-2000
 13   Suzuki Kengo              CC                      26-Mar-2000
 14   Fujisawa Masashi          CC                      26-Mar-2000
 15   Sato Hiroshi              CC                      26-Mar-2000
 16   Kawashima Kazuya                                  27-Mar-2000
 17   Fujii Dai                 Team Big-F              28-Mar-2000
 18   Hasegawa Yoshimine                                28-Mar-2000
 19   Takasaki Yuichi                                   29-Mar-2000
 20   Miyazaki Hiroki           Team Big-F              29-Mar-2000
 21   Suzuki Fumio                                      29-Mar-2000
 22   Suzuki Mitsuru            Final Forturn           30-Mar-2000
 23   Yagi Akira                                        30-Mar-2000
 24   Fujiwara Makoto           Team MADs               31-Mar-2000
 25   Uchibori Atsushi                                   1-Apr-2000
 26   Miyasaka Takeshi          Team MIYAKEN             2-Apr-2000
 27   Ito Hitoshi                                        3-Apr-2000
 28   Asakura Takumi            Knights of Apocalypse    3-Apr-2000
 29   Haneda Daisuke            Knights of Apocalypse    4-Apr-2000
 30   Motoki Toshio                                      4-Apr-2000
 31   Tanaka Fusatoshi                                   4-Apr-2000
 32   Nagao Takuya              Team MADs                5-Apr-2000
 33   Sato Akio                                          6-Apr-2000
 34   Takahashi Katsuyuki                                6-Apr-2000
 35   Moriyama Yousuke                                   8-Apr-2000
 36   Kinoshita Masashi         Final Forturn            8-Apr-2000
 37   Okuda Isao                                        10-Apr-2000
 38   Kotani Shuji              Team MADs               10-Apr-2000
 39   Sakurai Yuki              Melissa                 10-Apr-2000
 40   Yanagihori Norimoto                               10-Apr-2000
 41   Hata Hirotaka                                     10-Apr-2000
 42   Yanagihori Satoru                                 11-Apr-2000
 43   Kameno Daisuke            Knights of Apocalypse   11-Apr-2000
 44   Kuwayama Yusuke                                   11-Apr-2000
 45   Ogawa Takashi                                     11-Apr-2000
 46   Kaneko Takefumi           Yopparai-Tai            11-Apr-2000
 47   Hamada Kazuya                                     11-Apr-2000
 48   Yoshioka Yasunari                                 11-Apr-2000
 49   Yamamoto Manabu                                   11-Apr-2000
 50   Takahashi Kei                                     11-Apr-2000
 51   Kurobane Kyuya            Team RONGE              11-Apr-2000
 52   Hasegawa Daiki            Team RONGE              11-Apr-2000
 53   Sasage Hiroki             Team Dream              11-Apr-2000
 54   Nomoto Yousuke            Team Dream              11-Apr-2000
 55   Shimizu Hajime            Team Dream              11-Apr-2000
 56   Ikeda Kei                                         12-Apr-2000
 57   Ohta Akira                                        12-Apr-2000
 58   Fujita Masamichi                                  12-Apr-2000
 59   Matsui Hiroyuki           Melissa                 12-Apr-2000
 60   Tamabu Kenichi            Final Forturn           12-Apr-2000
 61   Nomura Yoshiyuki                                  12-Apr-2000
 62   Hatano Tomohito                                   12-Apr-2000
 63   Suzuki Yuji               Melissa                 12-Apr-2000
 64   Takada Hirofumi           Melissa                 13-Apr-2000
 65   Takada Ryutaro            Melissa                 13-Apr-2000
 66   Arai Kenichiro            Team Sue                13-Apr-2000
 67   Nomura Eiji               Team Sue                13-Apr-2000
 68   Arai Jin                                          13-Apr-2000
 69   Maruyama Hidemasa                                 13-Apr-2000
 70   Hirai Tsuyoshi                                    14-Apr-2000
 71   Enomoto Yukihiro          Team Blue Tie           14-Apr-2000
 72   Tanaka Hisaya             Team News               14-Apr-2000


 No.  Buyer Name                                        Accept     
  1   Ohkouchi Yoshiyuki                                 9-Apr-2000
  2   Kameno Daisuke            ron_games@softhome.net  11-Apr-2000
  3   Yamamoto Masaaki          ezh03212@nifty.com      12-Apr-2000

 No.  Tournament Official Name  Judge/Staff             Accept     
  1   Zushi Tadao               JUDGE                    1-Apr-2000
  2   Yamasaki Takao            JUDGE                   11-Apr-2000
[TOP]

Copyright ©1997-2000 miyaken all rights reserved.
miyaken@iname.com